Gemini Park Tarnów, centrum należące do Gemini Holdings, podpisało dwie nowe umowy najmu powierzchni handlowej. Swój salon w centrum otworzy wchodząca na polski rynek sieć obuwnicza Kari oraz punkt krawiecki i pasmanteria Krawiectwo. Za komercjalizację obiektu odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.

Rosyjska sieć obuwnicza Kari, debiutująca w tym roku na polskim rynku, w maju otworzy swój salon. Lokal o powierzchni blisko 200 mkw. będzie trzecim sklepem tej marki w Polsce oraz pierwszym w Tarnowie. – Ze względu na ekspansję marki na polskim rynku zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon firmowy w największej galerii w Tarnowie – Gemini Park Tarnów. Regionalny zasięg, obecność znanych marek oraz popularność obiektu wśród mieszkańców miasta to główne zalety tego centrum –mówi Krzysztof Barański, dyrektor ds. ekspansji Kari.

Rosyjski biznesmen Igor Yakovlev, który jest właścicielem sieci Kari, zapowiada na 2012 rok otwarcie 30 salonów firmowych w najlepszych galeriach handlowych w Polsce. Salony sieci Kari oferują modne obuwie i akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Oferta usługowa Gemini Park Tarnów wzbogaci się także o punkt krawiecki połączony pasmanterią. W lokalu o powierzchni 45 mkw. będzie można dokonać poprawek oraz przeróbek krawieckich.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców obiektu należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Mango, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.

GREM- Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. – to spółka zarządzająca dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów. Poza zarządzaniem powierzchniami komercyjnymi spółka zajmuje się działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem.