Takko Fashion: otwiera kolejny sklepy w Europie Wschodniej

Sklep Vero Moda zajmie salon o powierzchni 250 mkw. w powstającym w Rzgowie koło Łodzi wielofunkcyjnym kompleksie realizowanym przez Holding Ptak. W salonie sieci dodatkowo dostępne będą takie marki jak Jack & Jones, Only i Pieces. W ofercie duńskiej marki modowej Vero Moda znajdzie się damska odzież, bielizna oraz szeroki wybór różnych dodatków. Sieć dołącza do grona najemców Outlet Ptak wśród których znajdują się już m.in. takie marki jak Big Star, Pako Lorente, Gatta, Nike czy Puma.

Ptak Outlet to największy, obecnie budowany outlet odzieżowy w Polsce o łącznej powierzchni 27 tys. mkw., którego otwarcie nastąpi w październiku 2012 roku. Wśród najemców znajdą się dobrze znane polskim konsumentom firmy odzieżowe, sportowe i obuwnicze z sektora Premium. Doradcą komercjalizacyjnym jest firma Blue Ocean Investment Group Sp. z o.o. (BOIG).

Outlet będzie częścią kompleksu handlowo-wystawienniczego o planowanej powierzchni około 1 mln mkw.- największego tego typu centrum w Europe Środkowej. Na obszarze 200 ha powstanie 8 stref aktywności gospodarczej, które stworzą interkontynentalną platformę wymiany handlowej, wśród nich: Outlet, Retail Park, Strefa Expo, Centrum Kongresowo-Hotelowe ze strefą rozrywki, Strefa Stałego Wystawiennictwa i Handlu, Centrum Samochodowe z torem testowym, Strefa Mieszkaniowa oraz Strefa Logistyczno-Produkcyjna z Wolnym Obszarem Celnym. W drugim etapie inwestycji przewidywane jest powstanie retail parku gdzie lokalizację swoją znajdą hiprermarkety spożywcze i budowlane oraz 10-salowe kino. W ramach kompleksu powstaną także obiekty wystawiennicze z zapleczem konferencyjno- kongresowym oraz bazą hotelową.