Patricia Lannoije, Jones Lang LaSalle

Trwają prace wykończeniowe na budowie realizowanego przez spółkę Biuro Prawno-Finansowe Inwestor centrum handlowego w Tczewie. Galeria Kociewska będzie miała 14 tys. mkw. powierzchni handlowej.

– Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Obiekt jest już też w większości skomercjalizowany – powiedziała w rozmowie z Retailnet.pl Jowita Romaniuk, przedstawicielka inwestora, Biuro Prawno-Finansowe Inwestor.

Galeria Kociewska to obiekt, który powstaje w Tczewie przy ulicach: Pomorskiej i Gdańskiej. Będzie to czterokondygnacyjny budynek z jednym poziomem podziemnym, na którym zostanie zlokalizowany parking. Powierzchnia całkowita centrum to około 26 tysięcy metrów kwadratowych, a powierzchnia handlowa obiektu wyniesie około 14 tysięcy. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Dekpol. Na liście najemców galerii znajdą się m in. H&M, Reserved, Cropp, House, Mohito), Kino Helios, Stokrotka, EURO RTV AGD, Orsay, Empik. Łącznie w obiekcie znajdzie się 80 sklepów.

Biuro Prawno-Finansowe Inwestor posiada w swoim portfolio CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej i Centrum Handlowe Rywal w Białej Podlaskiej. Deweloper obecnie buduje także Galerię Kamienną w Starachowicach oraz planuje rozbudowę CH Hermes.