Budowa Makrum w Bydgoszczy ruszy latem 2012 roku

Zarząd spółki Etos SA, właściciel marki Diverse, poszerzy sieć sprzedaży. Ostatnio firma otworzyła trzy sklepy w Ostrowie Wielkopolskim, Świdnicy i Grudziądzu. Wkrótce nastąpi otwarcie kolejnych. – W najbliższym czasie sieć Diverse planuje jeszcze otwarcie czterech salonów własnych w Galerii Nova w Gorzowie Wielkopolskim, CH Sarni Stok w Bielsku Białej, Galerii Korona w Kielcach oraz Starym Browarze w Poznaniu – poinformował redakcję Retailnet.pl Norbert Miętki, reprezentujący spółkę Etos.

Spółka Etos S.A., właściciel marki Diverse, na bieżący rok zaplanowała łącznie 14 nowych otwarć, w tym jeden sklep w koncepcji Diverse Multibrand Store, który powstanie w Poznaniu w centrum Stary Browar. Jego otwarcie zaplanowane jest na 16 maja.

Diverse to marka odzieżowa, która powstała w 1993 roku. Diverse jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 150 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. Oferta obejmuje produkty marki Diverse, CLTN oraz Iridium. Każda z marek dedykowana jest odrębnym grupom klientów.