Carlo Barel di Sant’Albano

Galeria Batory Giżycko podpisała umowę najmu z właścicielem marki Textil Market na lokal
o powierzchni ok. 230 mkw., który jest zlokalizowany na pierwszym poziomie galerii. – W chwili obecnej finalizujemy ostatnie umowy oraz przekazujemy powierzchnię naszym najemcom – powiedziala Anna Głodowska, Menedżer ds. Projektów w firmie Pomorze Inwestment Sp. z o.o. – odpowiedzialna za komercjalizację Galerii BATORY.

Włascicielem sklepów dyskontowych Textil Market, jest ADESSO Sp. z o.o. S.K.A., która została zarejestrowana w Krakowie w roku 1989. Od samego początku swojego istnienia działała w branży tekstylno-odzieżowej. Obecnie Spółka należy do grupy kapitałowej Redan S.A.
Sklepy Textil Market oferują swoim Klientom szeroką gamę odzieży oraz innych artykułów tekstylnych dobrej jakości w bardzo dobrej cenie. Asortyment oferowanych produktów jest ciągle poszerzany. Sieć Textil Market otwiera swoje sklepy głównie w miastach do 50 tys. mieszkańców. Firma działa na terenie całego kraju i obecnie może zaprosić Klientów do 256 sklepów Textil Market. Powierzchnia handlowa w zależności od lokalizacji wynosi 160-420 mkw.

Grupa kapitałowa Pomorze Inwestment działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy kapitałowej wchodzą: Centrum Handlowe Batory S.A. – właściciel Centrum Handlowego BATORY w Gdyni, Batory Development Sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego BATORY w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. – właściciel Galerii BATORY w Giżycku

Galeria BATORY to ok. 3 000 m2 nowoczesnej powierzchni handlowej zlokalizowanej w ścisłym centrum Giżycka. Obiekt mieści się przy ulicy Warszawskiej, głównej ulicy handlowej Giżycka oraz w sąsiedztwie EKOMARINY – największego portu pasażerskiego i jachtowego na Mazurach.