Kolejne placówki sieci Ro-An

Spółka Echo Investment czeka na zakończenie prac nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu lubelskich Górek Czechowskich. Firma zamierza tam wybudować centrum handlowe. Zgodnie z porozumieniem zawartym między inwestorem i władzami miasta zmiana MPZP ma nastąpić w II kwartale 2012 – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Paweł Słupski, specjalista d/s PR w Echo Investment S.A.

Jednocześnie spółka prowadzi prace projektowe, ruszył też wczesny etap komercjalizacji tego obiektu. Według założeń powierzchnia handlowa planowanej galerii handlowej to około 71,5 tys. metrów kwadratowych. W obiekcie znajdzie się hipermarket i 200 sklepów, a także część rozrywkowa z 9-salowym kinem, kręgielnią i klubem fitness. Klienci będą mieli do dyspozycji parking na 2,5 tys. miejsc. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2014 roku.

Echo Investment S.A. to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.