Mirosław Januszko, członek zarządu Polonia Property Funds

Zarząd spółki Bardówka sp. jawna poinformował o rozpoczęciu budowy kompleksu handlowo-biurowo-usługowego w centrum Radomska. W pierwszej fazie inwestycji planowane jest 3 tys. mkw. powierzchni handlowej.

– Obiekt będzie zlokalizowany przy najważniejszej dla funkcjonowania miasta Radomska ulicy Tysiąclecia w otoczeniu Urzędu Miasta, ZUSu, Powiatowego Urzędu Pracy i Sądu. Lokale użytkowe na parterze będą miały powierzchnię o wielkości od 120 do 350 mkw. Obecnie jesteśmy na etapie komercjalizacji tych powierzchni. Pierwsze i drugie piętro zostanie przeznaczone na lokale biurowe i usługowe. Parking wokół obiektu pomieści około 100 samochodów – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Jarosław Barda, właściciel projektu.

Jak poinformował inwestor, równocześnie z rozpoczęciem budowy trwa komercjalizacja lokali użytkowych. Spółka poszukuje najemców z branży spożywczej oraz modowej.

Planowane oddanie do użytku lokali handlowych to przełom drugiego i trzeciego kwartału 2013 roku. Inwestorem jest Bardówka Jaroslaw Barda , Michał barda Sp. jawna z siedzibą w Radomsku.