Mario Moretti Polegato, prezes firmy Geox

Sieć Kid’s World otworzyła sklep z zabawkami w Galerii Alfa w Białymstoku. Właściciel wynajął lokal o powierzchni handlowej blisko 400 mkw., który mieści się na drugim piętrze galerii. Aktualnie sklepy Kid’s World można znaleźć tylko w białostockich galeriach handlowych m.in. w Galerii Podlaska o powierzchni 280 mkw. i Antoniuk powierzchni 150 mkw. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl firma nie ma sprecyzowanych jeszcze planów, co do otwarcia kolejnych punktów w galeriach handlowych. Jednak nie wyklucza dalszego rozwoju.

Sieć sklepów Kid’s World należy do firmy Farbud Barbara i Grzegorz Okuła Sp.j. Kid’s World to także sklep internetowy, który w swojej ofercie ma zabawki m.in. gry, rowery, zabawki kreatywne, klocki Lego, itp.

Farbud Barbara i Grzegorz Okuła Sp.j. zajmuje sie przede wszystkim sprzedażą hurtową i detaliczną farb, lakierów, chemii i materiałów budowlanych. Działalność handlową koncentruje głównie na terenie województwa podlaskiego, gdzie jest także jedynym dystrybutorem. Klientami firmy są również firmy spoza Podlasia oraz kontrahenci z krajów bloku wschodniego. Firma jest także producentem wysokiej jakości wibroprasowanych bloczków fundamentowych.