Galeria Słoneczna obchodzi pierwsze urodziny

-Cieszymy się, że dołączyła do nas tak silna marka. To kolejny, po Foot Locker, sklep obuwniczy, który pojawił się tutaj w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy – podkreśla Marta Wybrańska, szefowa Działu Najmu grupy Trigranit Management. Gino Rossi, polska spółka produkująca i sprzedająca obuwie oraz akcesoria, swój najnowszy butik otworzyła w Bonarka City Center w Krakowie 4 kwietnia 2012.

Firma Gino Rossi powstała w czerwcu 1992 roku jako wspólne przedsięwzięcie udziałowców z Polski i Włoch. Jednym spośród sześciu założycieli był signor Gino Rossi, pochodzący z Włoch fabrykant, którego imię i nazwisko spółka przyjęła jako swoją nazwę. Od 2006 Gino Rossi SA notowana jest na GPW. Sieć sprzedaży obejmuje 66 sklepów firmowych w Polsce i za granicą oraz 9 sklepów outletowych.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Klienci moga też skorzystać z bezpłatnego parkingu na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się pierwszy na świecie ośrodek edukacyjno-wychowawczy w centrum handlowym: U Siemachy, o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.