Katarzyna Cyz, prezes firmy Atrium Poland Real Estate Management

Z początkiem kwietnia 2012 oddano do użytku nowy sklep iSpot w poznańskim wielofunkcyjnym centrum Stary Browar. Otwarty salon iSpot Apple Premium Reseller ma zarówno zmienioną lokalizację jak i wystrój wnętrza. Otwarty lokal ma około 100 mkw. powierzchni i usytuowany jest w pasażu na poziomie 0, przy wyjściu z garażu.

Zmiana wystroju salonu iSpot Apple Premium Reseller odbywa się według standardów jakości wymaganych przez markę Apple. Nowe wnętrze swoim designem i funkcjonalnością umożliwić ma klientom wygodne zapoznanie się ze sprzedawanym sprzętem. W nowych wnętrzach salonu iSpot w Starym Browarze klienci znajdą wszystkie produkty marki Apple, mi.n. nowy iPad, Mac Booki, iMaki.

Sieć iSpot należy do Sad sp. z o.o. Jako  jedyna w Polsce  spełnia ona wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Obecnie na polskim rynku działa 17 salonów iSpot zlokalizowanych w 8 największych miastach Polski. W Warszawie firma posiada 5 salonów (Złote Tarasy, Sadyba Best Mall, Arkadia, Promenada i Galeria Mokotów) we Wrocławiu 3 salony (Magnolia Park, Bielany Wrocławskie, Galeria Dominikańska) , w Łodzi, Krakowie i Poznaniu po 2 salony, a w Katowicach, Gliwicach i Gdańsku po jednym. Poza tradycyjnymi salonami firma prowadzi sklep on-line.