Monika Jedlińska Commerce & Web Manager w spółce Ochnik

Bynamesakke, polska firma oferująca odzież, otworzyła swój pierwszy salon sprzedaży. Nowy koncept w Złotych Tarasach w Warszawie oznacza  początek ekspansji na polskim rynku. Marka należy do firmy,której właścicielami są Iza i Robert Keyes-Krysakowscy ma w swoim asortymencie ekologiczne ubrania wykonane z czystej bawełny.

– Nasze plany to uruchomienie sklepów w najlepszych centrach i galeriach handlowych w Polsce. Takie obiekty generują największy ruch. Chcemy poza Złotymi Tarasami zaprezentować swoją markę także w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach czy Poznaniu – poinformowała redakcję Retailnet.pl Iza Keyes-Krysakowska, która wraz z mężem Kanadyjczykiem projektuje i produkuje ubrania Bynamesakke. Nowy salon mieści się na 1. poziomie Złotych Tarasów vis-a-vis salonu Zara.

Bynamesakke wyróżniają się prostą formą i wysoką jakościa. Kierowane są do kobiet i mężczyzn w wieku od 25 do 45 lat. Twórcy korzystają ze stonowanej palety barw, dlatego ubrania występują w różnych odcieniach szarości, bieli, czerni i granatu. W asortymencie można znaleźć odzież basic, w tym T-shirty, tank topy, tuniki, sukienki, leginsy itp. Zgodnie z filozofią marki T-shirty wyróżniają się nienagannym krawieckim wykończeniem oraz jakością materiału. Do ich produkcji używa się najlepszej jakości 100 proc. supima cotton, jak również bawełny z kaszmirem, z wełną i bez dodatków tworzyw sztucznych.

Ubrania marki Bynamesakke można też kupić w sklepie internetowym.