Magnolia Park we Wrocławiu

Zarząd spółki Organic Farma Zdrowia SA poinformował, że spółka osiągnęła sprzedaż za marzec 2012 w kwocie 3,528 mln zł, co stanowi 23 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w marcu roku ubiegłego i jest nowym, zdecydowanym rekordem miesięcznej sprzedaży. Jednocześnie spółka podsumowała pierwszy kwartał 2012 roku sprzedażą w kwocie 9,542 mln złotych, co stanowi również 23 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w pierwszym kwartale 2011 roku i jest nowym rekordem kwartalnej sprzedaży spółki.

Zarząd spółki poinformował ponadto, że przedłużył umowy najmu lokali w CH Złote Tarasy w Warszawie, w CH Silesia w Katowicach oraz w CH Stary Browar w Poznaniu. Wszystkie, nowe umowy najmu obowiązują na kolejne 5 lat.

Organic Farma Zdrowia posiada obecnie około 20 samoobsługowych delikatesów z ekologiczną i zdrową żywnością na terenie dziewięciu miast Polski, znajdujących się w największych galeriach i centrach handlowych (m.in. Galeria Mokotów, Arkadia, Złote Tarasy, Sadyba Best Mall, Wola Park, CH Targówek, Galeria Metro Bis, CH Józefosław, Poznań Plaza, Stary Browar Poznań, Silesia City Center, Galeria Krakowska). Dodatkowo firma posiada delikatesy internetowe (www.ekosfera24.pl). Oferta handlowa to kilka tysięcy produktów od producentów żywności ekologicznej i naturalnej w Polsce i Europie, w tym ponad 200 produktów pod markami własnymi. Firma zadebiutowała w 2008 roku w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect. Spółka jest właścielem Eko-Wital sp. z o.o. i współwłaścielem Bio Planet sp. z o.o. oraz Green Way SA.