9 pizzeri Da Grasso w centrach handlowych

Sieć pizzerii Da Grasso w 2011 roku uruchomiła 18 lokali. – W 2012 planujemy utrzymać dotychczasowe tempo wzrostu i otworzyć 20 pizzerii. Cztery już zostały otwarte, a kolejne 4 zaplanowane są na najbliższe miesiące. Nie będą to lokale w galeriach handlowych. Nie wynika to z polityki firmy, bowiem zawsze jesteśmy otwarci na propozycje ciekawych lokalizacji w galeriach handlowych, lecz z decyzji franczyzobiorców dołączających obecnie do naszej sieci.– powiedziała redakcja Retailnet.pl Magdalena Piróg wiceprezes zarządu ds. rozwoju sieci Da Grasso.

Ponadto w 2012 roku zakładamy zwiększenie obrotów firmy. Wpłyną na to zarówno zmiany jakie wprowadzamy m.in. nowa platforma internetowa jak i czynniki zewnętrzne np. EURO 2012. – – dodała Magdalena Piróg.

Firm Da Grasso Sp. z o.o. posiada ponad 200 pizzerii działająca na zasadzie franczyzy. Pizzerie Da Grasso są zlokalizowane przy głównych ulicach miast i w centrach handlowych o średniej powierzchni 100 mkw. Pizzerie Da Grasso można spotkać w 9 galeriach handlowych m.in. w CH Max w Chrzanowie, Port Handlowy Matarnia w Gdańsku, Galeria Jastrzębie w Jastrzębiu Zdrój, DH Maxim w Legionowie, Port Łódź i Galeria Retkińska w Łodzi, CH Aria w Szczecinku, Galeria Oławska w Oławie, a także Ferio Gaj Wrocław