Wizualizacja Bolesławiec City Center

Galeria Dębiec, powstanie przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. na poznańskim Dębcu.  W kompleksie,  na powierzchni 9 tys. mkw., poza butikami i marketem spożywczym, znajdą się m.in. kawiarnie, restauracje, punkty usługowe oraz salon fitness.  Dwupoziomowy obiekt składał się będzie z poziomu handlowego z cyrkulacją okrężną oraz wygodnego parkingu dla klientów.  Budowa Galerii Dębiec ruszy w drugiej połowie 2012 roku.

Galeria Dębiec powstanie tuż obok budowanego od października 2011 roku przez RED Real Estate Development osiedla mieszkaniowego RED Park, w którym docelowo w czterech budynkach z garażami podziemnymi znajdzie się ok. 600 mieszkań. Centrum handlowe realizowane jest przez tę samą firmę deweloperską stanowić będzie zaplecze handlowo-usługowe dla ok. 2 tysięcy mieszkańców osiedla położonego tuż przy Lasku Dębieckim. 

Na Dębcu, który inwestorzy w ostatnim czasie chętnie wybierają do realizacji swoich projektów, nie było dotąd nowoczesnego centrum handlowego o tak dużym znaczeniu lokalnym. Powstanie Galerii Dębiec wpłynie na poprawę standardu życia mieszkańców tego południowego rejonu miasta. Istniejące na tym terenie placówki handlowe nie zapewniają bowiem komfortu zakupów na podobnym poziomie.

Rozpoczęcie prac nad realizacją Galerii Dębiec poprzedzone zostało szczegółowymi badaniami dotyczącymi konkurencji, gęstości zaludnienia i preferencji mieszkańców Poznania. Analiza wykazała, że wśród najliczniej zamieszkałych dzielnic miasta aż pięć znajduje się w odległości 10 minut jazdy samochodem. Taka lokalizacja zapewnia nowemu centrum handlowemu ok. 150 tysięcy potencjalnych klientów. Dodatkowo, dzięki pobliskiemu zjazdowi z autostrady A2 oraz rozbudowanej okolicznej komunikacji autobusowej i pętli tramwajowej Galeria Dębiec oferuje wygodny dojazd mieszkańcom okolicznych miejscowości.

Otwarcie Galerii Dębiec  zaplanowane zostało w III kwartale 2013 roku.

RED Real Estate Development Sp. z o.o. to międzynarodowa firma prowadząca działalność deweloperską. W Polsce jest obecna od 2006 roku, która m.in. realizuje w Warszawie wieloetapowe osiedle Alpha. Tworzy oparte na wizjach i bazujące na badaniach, nowoczesne rozwiązania w zakresie budownictwa. Zarządza całościowym procesem inwestycyjnym od momentu pozyskania optymalnej lokalizacji, poprzez realizację inwestycji do jej sprzedaży.  
Firmą zarządza grupa ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnorodnych projektów budowlanych w wielu krajach.  Specjalizują się zarówno w projektach komercyjnych na szeroką skalę, budowie hoteli jak i budownictwie mieszkaniowym.       
Do najciekawszych przedsięwzięć zrealizowanych przez RED Real Estate Development Sp. z o.o. należy budowa Hotelu W na Times Square w NY i luksusowego Hotelu InterContinental w Porcie Bostońskim oraz przebudowa budynku Giełdy Ubezpieczeniowej w NY i biurowca o powierzchni 140 tys. m2 w centrum Chicago. Udziałowcy firmy przeprowadzają także inwestycje mieszkaniowe, które cechuje wysoka jakość i funkcjonalność. Realizują m. in. największe inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego w Antwerpii i jej rejonie.
RED Real Estate Development Sp. z o.o. inspirując się najlepszymi wzorami realizuje światowej klasy kompleksowe projekty inwestycyjne. Celem firmy jest podwyższanie i umacnianie osiągniętej dotychczas pozycji wśród firm deweloperskich na rynku polskim. 
Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich  i stosuje zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Developer. Oferuje opiekę i fachowe doradztwo indywidualne na każdym etapie realizacji inwestycji.