Maciej Dyjas, prezes Eastbridge Group.

Echo Investment zapowiada, że w połowie 2012 roku  przedstawi ostateczny projekt Centrum Handlowego Arena w Słupsku. Po zmianach w projekcie  obiekt będzie o 40 procent mniejszy  niż pierwotnie zakładano i  zajmie on ok. 23 tysięcy mkw. W jego skład ma podobno wchodzić hipermarket spożywczy, supermarket RTV-AGD, sklepy odzieżowe znanych sieci handlowych i kilka punktów gastronomicznych. Liczba miejsc parkingowych może być zredukowana nawet do 700. Inwestor zrezygnował z budowy kompleksu rozrywkowego. W Arenie nie będzie multikina, kręgielni i dyskotekiW obiekcie pierwotnie miały się znaleźć : 12-torowa kręgielnia, multikino, dyskoteka, hipermarket i 150 sklepów. Dla klientów przewidziano parking na 1200 samochodów.

Spółka kupiła teren po Słupskich Fabrykach Mebli przy ul. Szczecińskiej i planowała rozpoczęcie budowy w 2009 roku. Stojące na placu budynki, zostały wyburzone, a cały teren ogrodzono. Echo Investment zapowiada, że nie zamierza zrezygnować z budowy nowego centrum handlowego, ponieważ spółka poniosła już bardzo wysokie koszty związane z przygotowaniem działki do budowy. Ponadto w porozumieniu z miastem planowane jest także przebudowanie skrzyżowania ulic Szczecińskiej i Sobieskiego.

Echo Investment SA realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zrealizowała dotad w Polsce ponad 90 projektów, których łączna  powierzchnia przekracza 800 tys. mkw.