Wizualizacja Galerii Marcredo

Galeria Marcredo, której inwestorem jest spółka Elbfonds Development powstanie w Kutnie przy ul. Kościuszki. Inwestor na ten cel zakupił w kwietniu 2012 roku działkę o powierzchni niemal 4,4 ha. Centrum handlowe będzie dysponować powierzchnią najmu około 17 tys. metrów kwadratowych, z około 550 miejscami parkingowymi.

Galeria Marcredo usytuowana będzie naprzeciwko Aquaparku Kutno. Rozpoczęcie budowy planowane jest pod koniec 2012 roku.

W obiekcie rozpoczęto już proces komercjalizacji. Wynajęciem powierzchni zajmuje się Elbfonds Development. Natomiast za pozyskanie głównego najemcy – operatora marketu budowlanego jest odpowiedzialna firma Cushman & Wakefield.

W planowanej galerii znajdą się miedzy innymi operator DIY, supermarket spożywczy, sklep z elektronika użytkową oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek.

Elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych.Elbfonds Development w ciagu najbliższych czterech lat planuje zainwestować w Polsce pół miliarda euro. W ramach tej inwestycji powstać ma do 40 obiektów handlowych w mniejszych miastach.