Wizualizacja Galerii Raj

Księgarnia Matras oraz kawiarnia Liks w połowie maja tego roku otworzyły swoje punkty w Galerii Raj. Księgarnia Matras została zlokalizowana w odnowionej części Galerii Raj. Na przestrzeni 107 mkw. przygotowano bogatą ofertę począwszy od literatury pięknej, poprzez biografie, aż po książki dla dzieci. – Cieszymy się, że dołączyliśmy do najemców najstarszej w Dębicy i jednej z pierwszych w województwie podkarpackim galerii handlowej. Mamy nadzieję, że nasza oferta spodoba się mieszkańcom miasta – mówi Jolanta Liżewska-Zyzek reprezentująca Matras.  

Matras jest dystrybutorem książek działającym na polskim rynku. W księgarniach na terenie Polski oferuje ponad 130 tys. tytułów książek i kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej poprzez biografie, aż po książki dla dzieci.

Kawiarnia Liks mieści się w nowej części Galerii Raj i zajmuje powierzchnię 50 mkw. Jej lokalizacja, jak podkreśla zarząd galerii, jest bardzo dogodna, znajduje się bowiem w centralnej części galerii, w miejscu organizowanych wydarzeń rozrywkowych i charytatywnych, przy rondzie komunikacyjnym, pozwalając zawsze znaleźć czas na przysłowiową „małą czarną”. Liks oferuje bogaty wybór ciast, deserów, lodów oraz napojów. 

Otwarcie księgarni Matras oraz kawiarni Liks to efekt realizowanej zgodnie z planem strategii komercjalizacji obiektu przewidującej urozmaicenie i wzbogacenie tenant mixu do nowego pozycjonowania obiektu. Dzięki rozbudowie Galeria Raj pod koniec marca br. zyskała nową, niespełna dwukrotnie większą przestrzeń o wysokim standardzie wykończenia, odświeżoną identyfikację wizualną, a także parking na ponad 700 miejsc.

IVS Grupa sp. z o. o. – właściciel Galerii Raj – powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności. Oprócz Galerii Raj, IVS Grupa posiada także Galerię Aura w Mielcu, a w najbliższym czasie planuje kolejne inwestycje.