Restauracja Olimp w Galerii Korona Kielce

Grupa Gastromall, która jest właścicielem sieci restauracji Olimp planuje otworzyć kolejne lokale na terenie Krakowa, Gliwic i Rzeszowa. – Nowe restauracje pojawią się w drugiej połowie 2012 roku – powiedziała redakcji Retailnet.pl Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall. Grupa wprowadza także na rynek nowy koncept – lodziarnie Lovit.

16 maja 2012 roku rozpoczęła działalność restauracja Olimp w Galerii Korona w Kielcach przy ulicy Warszawskiej 26. Kielecka restauracja to dziewiąty z kolei i drugi franczyzowy punkt sieci Olimp – flagowej marki gastronomicznej z portfolio Grupy Gastromall. Lokal usytuowany jest  w centrum food courtu na poziomie 1. Powierzchnia kuchenna restauracji to ok. 65 mkw.  Olimp w Kielcach to jedna z 17 restauracji i kawiarni skupionych w nowootwartej Galerii Korona.

Gastromall sp. z o.o. działa na rynku gastronomicznym od 1995 r. Firmy jest właścielem sieci restauracji, kawiarni i lodziarni oraz nowych konceptów gastronomicznych. Większość punktów gastronomicznych Grupy Gastromall mieści się w krakowskich galeriach handlowych.

Marka Olimp to samoobsługowe restauracje z jedzeniem na wagę, które oferują potrawy kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Średnia powierzchnia otwieranych przez restauracji wynosi 70-100 mkw.