Sklep Villa Italia w CH Rondo

Spółka Ergo International uruchomiła sklep internetowy marki Villa Italia, która sprzedaje porcelanę stołową, ceramikę użytkową i dodatki stołowe. – Odpowiadając na potrzeby i wymagania rynkowe zdecydowaliśmy się umożliwić  klientom zakup naszych produktów przez Internet. Sklep internetowy uruchomiliśmy pod koniec kwietnia 2012 roku, ale cały czas pracujemy nad jego ulepszeniem – powiedziała redakcji Retailnet.pl Marta Krajewska z działu marketingu Ergo International sp. zo.o.

Sklep Villa Italia działa 24 godziny na dobę. Klient zamówiony asortyment może otrzymać bezpośrednio kurierem pod wskazany adres lub odebrać go osobiście w siedzibie firmy.  W przypadku zamówienia powyżej 200 zł, klient nie ponosi kosztów dostawy. Płatność jest dokonywana przy odbiorze, a także w siedzibie firmy.

Ergo International sp. z o.o. jest właścicielem marki Villa Italia która produkuje przede wszystkim serwisy obiadowe i herbaciane. Zestawy porcelany stołowej powstają w studiu projektowym w Mediolanie i są zastrzeżone na rynku polskim. Obecnie sieć Villa Italia liczy 8 salonów w centrach handlowych m.in. w warszawskiej Arkadii i Reducie, Manufakturze, czy Zakopiance. Średnia powierzchnia otwieranych lokali wynosi od 60 do 100 mkw.