Witryna salonu Butik Your New Style w centrum handlowym

Trend & Fashion Group sp. z o.o., do której należy sieć salonów marki Butik Your New Style, planuje w 2012 roku otworzyć łącznie 30 salonów marki. Większość z nich ma się znaleźć w centrach handlowych. Od początku tego roku otwarto 9 sklepów firmy – ostatni w Galerii nad Jeziorem w Koninie.

Jak informują przedstawiciele Trend & Fashion Group, firma podobnie jak w 2011 roku zamierza otwierać głównie salony partnerskie. Znaczna większość ze 160 butików sieci jest prowadzonych przez franczyzobiorców. Szacunkowy koszt otwarcia salonu marki to ponad 50 tysięcy złotych. Średnia powierzchnia lokalu musi mierzyć od 60 do 100 mkw i znajdować się w mieście powyżej 20 tys. mieszkańców.

Salony pod szyldem Butik Your New Style oferują odzież młodzieżową, utrzymaną w sportowej i casualowej stylistyce. W asortymencie sklepów sieci znajdują się między innymi: t-shirty, bluzy, bluzki, sukienki, kurtki, spodnie a także liczne dodatki takie jak: paski, torby, portfele czy czapki. Lokale marki usytuowane są w centrach handlowych oraz przy reprezentacyjnych ulicach w całej Polsce. Produkty Butik Your New Style dostępne są także za pośrednictwem strony internetowej.