Galeria Brwinów

W Galerii Brwinów, w Brwinowie koło Warszawy, na powierzchni ponad 10 tys. mkw. znajdują się sklepy oferujące  artykuły spożywcze i kosmetyki, odzież i obuwie, sprzęt RTV/AGD. Wśród najemców są m.in. Piotr i Paweł, Pepco, Mix Electronics, Rossamnn, Kolporter. W galerii są też  kawiarnie i restauracje.

Galeria Brwinów to najnowsza inwestycja spółki Włodarzewska SA. Inwestor oddał obiekt do użytku 19 maja 2012 roku. Budowa Galerii Brwinów rozpoczęła się w maju 2011 roku. Obiekt należy do największych galerii handlowych w powiecie pruszkowskim i grodziskim.

Włodarzewska SA, deweloper, który jest właścicielem Galerii Brwinów zamierza w ciągu najbliższych dwóch lat zbudować kolejne kompleksy handlowe na terenie aglomeracji warszawskiej.

– Włodarzewska SA jest w posiadaniu 250 ha gruntów, które zamierza w sporej części przeznaczyć pod budowę obiektów komercyjnych. Konkretnymi planami co do nowych inwestycji będziemy mogli się pochwalić w III kwartale 2012 roku – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl Marta Nowicka, z biura prasowego spółki.

Włodarzewska SA posiada już dwa centra handlowe – na warszawskim Ursynowie i Tarchominie.