Salon Centro w galerii Szperk w Gdyni

Współpraca BOIG Property Consulting z siecią LPP w ostatnim okresie zaowocowała podpisaniem pięciu umów najmu powierzchni handlowej. Nowe salony marek Cropp, House, Mohito i Reserved należących do sieci LPP powstaną w Centrum Outletowym Ptak. Ich łączna powierzchnia to około 1 tys. mkw. Swoje sklepy firma LPP otworzy także w Galerii Brzeg, w której salony Mohito  i Cropp zajmą łącznie prawie 500 mkw., oraz w Focus Mall w Rybniku, gdzie powstanie lokal Mohito o powierzchni około 300 mkw.

Do tej pory BOIG Property Consulting z firmą odzieżową LPP podpisał ponad kilkadziesiąt umów,  pięć z nich – w ubiegłym miesiącu. – Podpisane umowy to wynik zaufania i długoletniej współpracy z firmą BOIG – mówi  Robert Madej, główny negocjator powierzchni handlowych LPP SA. –  Naszym klientom oferujemy odzież czterech topowych marek na rynku : Reserved, Cropp, House, Mohito. Wprowadzamy również na rynek kolejną markę przeznaczoną dla osób w wieku 16 – 19 lat. Cieszymy się, że nasza oferta modowa dostępna będzie zarówno dla klientów w dużych, jak i małych miastach, w zróżnicowanej wielkości obiektach handlowych oraz w coraz prężniej rozwijających się centrach handlu outletowego  –  dodaje Robert Madej.

– Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na zaoferowanie klientom kompleksowego i profesjonalnego doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych. Dzięki szerokiej ofercie lokalizacji w naszym portfolio oraz elastyczności współpracujących z nami developerów mogliśmy pozyskać  najważniejsze na rynku firmy takie jak m.in. grupa LPP – mówi Ewa Ściubidło, Associate Director,  BOIG.

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Jej siłę stanowią cztery rozpoznawalne na rynku marki odzieżowe: Reserved, Cropp, House i Mohito dostępne w blisko 900 salonach na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) wywodzi się z międzynarodowej firmy Lambert Smith Hampton, która w Polsce rozpoczęła działalność w 2002 roku. BOIG świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.