Salon Prima Moda

Od czerwca w najnowszej części Galerii Olimp w Lublinie pojawi się nowy najemca – marka eleganckiej odzieży męskiej Giacomo Conti. Firma w swojej ofercie posiada szeroką gamę garniturów, marynarek, koszul oraz okryć wierzchnich. Salon sprzedaży Giacomi Conti znajdzie się na I piętrze między sklepem Go Sport, a Corrado/Dan Hen. Będzie to pierwszy sklep tej marki w Lublinie. Salon zajmie ponad 130 mkw. Firmą pośredniczącą w wynajmie powierzchni był Astaris Property Solutions.

Galeria Olimp jest największym obiektem handlowym w Lublinie i województwie lubelskim. Obecna powierzchnia całkowita galerii to ponad 90 tysięcy metrów kwadratowych. Centrum handlowe jest odwiedzane miesięcznie przez ponad 500 tysięcy klientów, którzy mają do dyspozycji 1700 miejsc parkingowych, zarówno naziemnych jak i w parkingu wielopoziomowym. Obecnie Galeria Olimp rozpoczyna rozbudowę obiektu. W nowej części pojawi się Multikino oraz sieciowe marki z branż odzieżowych, obuwniczych oraz RTV-AGD.

Oferta Galerii Olimp obejmuje około 300 butików oraz punktów usługowych. W centrum handlowym swoje miejsce mają takie marki jak: Stradivarius, KappAhl, Sisley, Mohito, Kazar, Reserved, House, Go Sport, Sephora, Empik, Drogeria Natura, CCC, Reporter, Ravel,  McDonald’s, Vision Express, Big Star, Cache Cache, Grey Wolf, Camaieu, 4F, Pawo, Sunset Suits, Sizeer  i wiele innych. W obiekcie znajdują się również delikatesy spożywcze Alma oraz największy w regionie hipermarket budowlano – dekoracyjny sieci Leroy Merlin.