Sklep sieci Tup Tup

Wielofunkcyjny kompleks należący do spółki Womak Alfa sp. z o.o. – Galeria Nowy Świat w Rzeszowie -rozszerza strefę rozrywkowo-sportową o nowego najemcę. Z końcem czerwca w rzeszowskiej galerii zacznie działać znana wielu rzeszowianom UKS „Akademia Judo Rzeszów”.

Lokal o powierzchni ponad 170 mkw. będzie usytuowany na poziomie +2 tuż przy sieci fitness Calypso. – Uczniowski Klub Sportowy uzupełni ofertę rozrywkowo-sportową obiektu i pozwoli na kompleksowy wypoczynek połączony z zakupami i aktywnością. Grafik klubu zostanie wypełniony zajęciami dla różnych grup wiekowych – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor ds. komercjalizacji Galerii Nowy Świat.

Galerię Nowy Świat, jak już informowaliśmy, wkrótce czekają duże zmiany w wyglądzie i aranżacji wnętrz. Inwestor  przystąpił do remontu mającego na celu zwiększenie atrakcyjności obiektu i zmianę wizerunku Galerii Nowy Świat.

Wielofunkcyjny kompleks Galeria Nowy Świat znajduje się przy ulicy Krakowskiej 20 w Rzeszowie. Dysponuje  blisko 31 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego powierzchnia najmu stanowi około 22 tys. mkw.