Magdalena Zienkiewicz, radca prawny, partner kancelarii WKB

W połowie czerwca 2012 roku zostanie otwarta druga w tym roku perfumeria sieci Marionnaud. Punkt sprzedaży kosmetyków i zapachów znajdzie się w koszalińskim Centrum Handlowym Atrium. Pierwszą z otwartych w tym roku była perfumeria w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała.

Jak poinformował redakcję Retailnet.pl przedstawiciel sieci perfumerii, firma Asko sp. z o.o. planuje do końca 2012 roku otworzyć jeszcze 10 nowych punktów sprzedaży. Głównie znajdą się one w centrach handlowych, ale spółka nie wyklucza lokali także przy najbardziej reprezentacyjnych ulicach największych miast. Firma planuje otwarcie swoich salonów w tym roku głównie w Warszawie, Poznaniu, Katowicach czy Krakowie.

Spółka Asko posiada obecnie w Polsce 36 perfumerii Marionnaud. Większość z nich znajduje się w centrach handlowych m.in. w: Galerii Słupsk, Galerii Rumia, Galerii Jastrzębie, CH Reduta i Blue City w Warszawie, CH Silesia City Center w Katowicach i innych.

Oferta perfumerii Marionnaud obejmuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji i makijażu, zapachy, produkty do kąpieli oraz akcesoria kosmetyczne. W sprzedaży sieci znajduje się ponad 130 światowych i polskich marek kosmetycznych, a wśród nich m.in.: Lancôme, Dior, Chanel, Yves Saint Laurent, Helena Rubinstein, Hugo Boss, Armani, Guerlain, Estée Lauder, Clinique, Calvin Klein, Gucci, Kenzo, L’Oréal Paris, Dr Irena Eris, AA. Marionnaud posiada także własne linie preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała: Marionnaud BIO, Marionnaud Skincare oraz linię produktów do kąpieli Marionnaud Bathline.