Do LPP SA nalezy sieć sklepów Reserved

Od 31 maja 2012 klienci sklepów internetowych Vistula, Wólczanka i Lambert, mogą zamawiać produkty tych marek z dostawą za granicę. Przesyłki będą dostarczane od dwóch do pięciu dni. Nie ma ograniczeń co do ilości produktów przesyłanych w jednym zamówieniu.

Teraz realizacja zamówień z Wólczanki jest możliwa w wybranych krajach Europy: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania i Włochy. W przypadku Vistuli dostawą objęte są także wyżej wymienione kraje Europy oraz dodatkowo Stany Zjednoczone, Kanada i Australia.

Sieć należąca do Vistula Group SA aktualnie posiada 256 sklepów o łącznej powierzchni sprzedażowej liczącej 24 tys. mkw. W tym 70 sklepów to salony marki Vistula, 78 sklepów marki W. Kruk, 72 sklepy marki Wólczanka oraz 33 sklepy marki Deni Cler. W 2012 roku spółka otworzyła nowe salony m.in. w Galerii Malta w Poznaniu (czwarty salon w mieście) oraz w Galerii Korona w Kielcach (drugi salon w mieście).