Salon Intersport

Trwa rozbudowa Galerii S w Siedlcach. Inwestorem i generalnym wykonawcą przedsięwzięcia jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Jak inwestor poinformował redakcję Retilnet.pl, centrum handlowe jest już skomercjalizowane w 60 procentach.

– Zostały już podpisane umowy najmu między innymi z siecią odzieżową H&M – mówi Konstanty Strus. -Bardzo cieszy mnie to, że w galerii znajdzie się też kino sieci Helios. Będzie ono na pierwszym piętrze i zajmie dwa tysiące metrów kwadratowych. Kino będzie miało pięć sal. Chcemy też stworzyć dużą strefę gastronomiczną dla klientów, która zajmie tysiąc metrów kwadratowych.

Inwestor jest w trakcie finalizowania umów z kolejnymi firmami, które chcą otworzyć salony w galerii S.

– Kończą się właśnie roboty ziemne w związku z budową podziemnego parkingu na 725 miejsc. Chcemy do końca roku zakończyć budowę stanu surowego, bo zależy nam na tym, by otworzyć centrum handlowe w czwartym kwartale 2013 roku – dodaje Konstanty Strus.

Obiekt po zakończeniu rozbudowy będzie miał łączną powierzchnię najmu o wielkości ok. 34 tys. mkw. Znajdzie się tu ponad 160 lokali z przeznaczeniem na handel, usługi i rozrywkę.

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus jest firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem budowlanym i deweloperskim. Właścicielami firmy są Hanna i Konstanty Strus. Podstawowy zakres działalności firmy, stanowi budowa budynków wielorodzinnych oraz segmentów jednorodzinnych, a także sprzedaż mieszkań. Drugim filarem działalności jest budowa oraz wynajem powierzchni handlowych i usługowych. Firma zatrudnia ok. 200 pracowników, a także współpracuje z firmami podwykonawczymi.