Salon Mohito

W Centrum Handlowym Warszawa Wileńska swoje sklepy otworzyli właściciele marek: Yes, Mohito i Stradivarius. Ponadto- jak informuje w komunikacie właściciel galerii-  trwają zaawansowane negocjacje z kolejnymi najemcami.

Otwarty pod koniec maja 2012 salon Mohito mierzy  320 mkw. i jest zlokalizowany  na drugim piętrze obiektu. Marka Mohito jest siecią sklepów z ubraniami dla kobiet rozwijającą się w dużych aglomeracjach Europy Środkowej.

Natomiast 23 maja 2012 roku uruchomiono 52-metrowy lokal sieci salonów z biżuterią Yes, który znajduje się na drugim piętrze CH Warszawa Wileńska .

Pod koniec wakacji w CH Warszawa Wileńska ma zostać otwarty sklep marki Stradivarius. Salon o powierzchni 290 mkw. z ubraniami dla młodych kobiet powstanie  na pierwszym piętrze centrum.

Ostatnio również w CH Warszaw Wileńska nastąpiły gruntowne odświeżenia i zmiany lokalizacji skleów Rossmanna, Reeboka/Adidasa, a wcześniej Salonu Piękności Denique, Vision Express, księgarni Matras i Wojasa.

Poza nowościami w ofercie CH Warszawa Wileńska wprowadziła również  udogodnienia dla klientów w infrastrukturze obiektu. Są to m.in.: bezpłatne WiFi, karta lojalnościowa ze specjalnymi ofertami dla stałych klientów, punkt informacyjny, komfortowe strefy odpoczynku oraz kącik zabaw dla dzieci.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i al. Solidarności. Charakterystyczne dla  obiektu jest połączenie finkcji centrum handlowego i dworca PKP. Kompleks składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się ponad nią dwa piętra powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się oferta spożywcza oraz trzypoziomowy parking dla klientów. Galeria została otwarta w 2002 roku.

W obiekcie znajduje się hipermarket oraz ponad 100 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Największym najemcą jest sieć Carrefour. Galeria handlowa zapewnia także ofertę modową, strefę gastronomiczną, a także ręczną myjnię samochodową. Ponadto mają tu swoje sklepy marki działające w branżach: zdrowie i uroda, rekreacja i rozrywka, wystrój wnętrz i artykuły dla domu, gastronomia oraz usługi.