Salon Sizeer w CH Wola Park

Salon Sizeer w CH Wola Park w Warszawie po trwającym dwa tygodnie remoncie zyskał nowy wygląd. Jest czwartym z kolei salonem wyremontowanym w standardzie Premium, zgodnie z  nową strategią sieci, która zakłada podnoszenie standardów salonów Sizeer. Odnowiony sklep ma powierzchnię 124 mkw.

Remont rozpoczął się na początku maja 2011 roku. Kosztował ok. 0,5 mln. złotych. – Remont w Woli Park to konsekwencja nowej polityki, którą staramy się wdrażać od końca 2010 roku – powiedziała Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu MIG. – Rozwijamy sieć na polskim rynku, dbając jednocześnie o wygląd obecnych salonów. Bardzo zależy nam na podnoszeniu standardów w każdej dziedzinie – nie tylko w zakresie oferty produktowej czy obsługi klienta. Nowoczesny design naszych sklepów jest także priorytetem. Salony Sizeer są nowoczesne, dopracowane, a dzięki koncepcji Premium – stanowią wizytówkę każdego pasażu handlowego. Dla nas – to szansa na jeszcze lepsze wyeksponowanie produktów.

Salon Sizeer działa w Wola Park od początku istnienia Centrum, czyli od 2002 roku. Sizeer jest multibrandową siecią, która oferuje buty i ubrania Nike, Adidas, Reebok, Puma, Ecco, Lacoste, Timberland, Bench.

Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Mizuno, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci outletów 50 style oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game.