Drogerie Hebe powstaną w centrach handlowych

Grupa Jeronimo Martins do której należy sieć drogerii Hebe, realizuje plan otwarć swoich drogerii. Dotychczas sklepy Hebe otwierano przy głównych ulicach w Warszawie i miejscowości znajdujących się w aglomeracji warszawskiej. Teraz sieć będzie dostępna także w centrach handlowych.

– Hebe kontynuuje rozwój sieci w największych miastach kraju. Do pięciu sklepów w regionie warszawskim dołączył szósty w Galerii Dekada w Żyrardowie, ze względu na jej doskonałą lokalizację w centrum miasta oraz wysoko oceniany przez nas potencjał handlowy obiektów tego typu. Trafnie dobrany mix najemców oraz brak podobnego centrum handlowego w okolicy pozwala nam liczyć na efekt synergii oraz sukces tej placówki w przyszłości – mówi Tomasz Alot reprezentujący Jeronimo Martins.

Nową drogerie uruchomiono także w Galerii Kociewskiej w Tczewie, a w planach na ten rok jest otwarcie m.in. salonu sprzedaży w Centrum Handlowym Arabella w Ciechanowie.

Drogerie Hebe należą do Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp. z o.o. Obecnie w ramach sieci działa 11 drogerii, w tym trzy w Warszawie, a pozostałe w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Rawie Mazowieckiej, Ciechanowie, Mławie, Otwocku, Tczewie i Żyrardowie.

Grupa Jeronimo Martins rozpoczęła działalność w Polsce w 1995r. pod nazwą Jeronimo Martins Dystrybucja. Początkowo firma działała w trzech sektorach: hipermarkety Jumbo, hurtownie Eurocash, dyskonty Biedronka, z czasem jednak zdecydowano o skoncentrowaniu działalności na sieci Biedronka.