Lokal Smoo & Go

Smoo & Go to spółka posiadająca sieć punktów gastronomicznych na terenie trójmiejskich centrów handlowych. W swoim portfolio firma posiada m.in. pijalnie soków, smażalnie gofrów i naleśników, restauracje z kuchnią chińską czy polską oraz dwie kawiarnie franczyzowe pod marką Carte D’Or Cafe. W drugim półroczu 2012 roku Smoo & Go planuje otwarcie kolejnych lokali.

W czerwcu 2012 roku w zlokalizowanym w Gdańsku Centrum Handlowym Osowa nastąpiło otwarcie trzech lokali gastronomicznych należących do sieci Smoo & Go sp. z o.o. Tym samym oferta food court w CH Osowa została rozszerzona o pijalnię soków, smażalnię gofrów i naleśników oraz kebab.

– Obecność lokali Smoo & Go w Centrum Handlowym Osowa to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Chcemy, aby osoby odwiedzające nasze centrum robiły nie tylko zakupy na terenie galerii, ale także miały możliwość zjedzenia szybkiego i smacznego posiłku – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Lokale Smoo & Go w CH Osowa zajmują powierzchnię 97,9 mkw.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6). Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket Real oraz liczne butiki i punkty usługowe. Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project sp. z o.o.