Salon sprzedaży marki Carpisa

We wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim otwarto nowy salon. Butik marki Carpisa zajął powierzchnię 100 mkw. Kolejny salon marki zostanie otwarty w Krakowie w Bonarka City Center. Salony Carpisa oferują szeroki wybór torebek i innych modowych akcesoriów. Marka posiada ponad 550 sklepów w całej Europie. Na lokalizację pierwszych salonów w Polsce wybrano Warszawę, Wrocław i Kraków.

Carpisa stał się fenomenem biznesowym, oferując modne produkty dobrej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Marka zbudowała sieć franchisingową z liczbą 500 sklepów we Włoszech i kilkudziesięcioma punktami sprzedaży za granicą (Szwajcaria, Malta, Wielka Brytania, Serbia, Niemcy, Cypr, Grecja, Czarnogóra, Polska, Bośnia, Hiszpania). Jedną z głównych cech sieci sprzedaży  jest silny związek pomiędzy spółką a sklepem.

W salonach Carpisa nowe modele torebek wprowadzone są co tydzień. W asortymencie sklepów można znaleźć sezonowe kolekcje toreb, portfeli, teczek, walizek zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn oraz modne dodatki. 

Wyłącznym dystrybutorem marki Carpisa w Polsce jest Fashion Investment Group. Firma planuje umacniać jej obecność w największych miastach oraz otwierać na przestrzeni 2012 i 2013 roku kolejne placówki. Właścicielem marki na świecie jest firma Kuvera Spa.