Galeria Marek

Galeria Marek to sklep internetowy w którym można kupować ubrania wielu znanych na świecie firm. Jego pomysłodawcą i założycielem  jest Marketing Investment Group – spółka z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży produktów modowych na polskim rynku.

Jak podkreślają pomysłodawcy projektu, za pomocą jednego kliknięcia można teraz mieć dostęp do najlepszych sklepów odzieżowych i obuwniczych w Polsce. W Galerii Marek prezentowane są interentowe salony adidas performance, adidas originals, Reebok, Puma, Nike, Ecco, Timberland, Mizuno, Bench, Umbro, Lacoste.

W każdym z nich znajdują się najnowsze kolekcje na nadchodzący sezon a także unikatowe produkty, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych. Zakupy z każdego sklepu można wrzucać do jednego koszyka, co oznacza, że klienci płacą tylko raz i otrzymują jedną przesyłkę.

Galeria Marek, jak podkreśla zarząd MIG, została stworzona z myślą o wszystkich, którzy cenią zakupy bez zgiełku i tłumów.  Ponadto Galeria Marek gwarantuje oryginalność wszystkich produktów.

Przedstawiciele spółki zapowiadają, że chcą rozwijać Galerię Marek, tak by swoje sklepy i usługi oferowały tu największe i najbardziej znane sieci handlowe.

MIG jest właścicielem salonów Sizeer, Timberland, Umbro, 50 style, wyłącznym dystrybutorem linii obuwniczej Lacoste. Firma  również prężnie rozwija kanał sprzedaży e-commerce, poprzez e-sizeer.com, Timberland.pl i 50style.pl.