Salon marki Kornecki

Kornecki to marka z długoletnią tradycją. Firma Macieja Korneckiego produkuje obuwie od początku lat 80. ubiegłego wieku. Firma w 2011 roku rozpoczęła tworzenie sieci salonów w centrach handlowych na terenie kraju. W 2011 roku otwarto 4 salony obuwnicze w galeriach handlowych. Kolejnych 7 otwarto do tej pory w 2012 roku. W sierpniu planowane jest kolejne otwarcie. Sklep z produktami firmy znajdzie się w słupskim Centrum Handlowym Jantar.

Firma planuje w tym roku dalszą ekspansję w centrach handlowych. Marka skupia się na strategii rozwoju w największych miastach kraju. Planowane są otwarcia w dobrze skomercjalizowanych i największych obiektach handlowych w Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu czy Białymstoku.

Prosperujące obecnie salony marki znajdują się w centrach handlowych w średnich i małych miastach. Sklepy Kornecki mieszczą się m.in. w: CH Toruń Plaza, Galerii Leszno, Galerii Gniezno, Galerii Tęcza w Kaliszu, CH Ferio w Koninie, Alfa Centrum w Grudziądzu czy Galerii Wisła w Płocku. Salony marki mierzą średnio 70-100 mkw.

Firma Macieja Korneckiego oferuje obuwie dziecięce, damskie oraz męskie. 70 procent całej produkcji stanowi obuwie dla dzieci i młodzieży.