Salon USA Sports

Zarząd spółki Royal Fashion sp. z o.o. poinformował o otwarciu nowego sklepu USA Sports w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej. – W ciągu najbliższego miesiąca otwieramy dwa kolejne punkty, tym razem w formie wysp handlowych – poinformował redakcję Retailnet.pl Mikołaj Sławski, reprezentujący Royal Fashion sp. z o.o..

-Wyspy te cieszą się dużym zainteresowaniem naszych franczyzobiorców ze względu na niskie koszty inwestycji jak i prowadzenia samej działalności, które zamykają się kwotą 35 tys zł. Jesteśmy w trakcie rozmów dotyczących kolejnych czterech lokalizacji, które potwierdzimy w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Na wyspach handlowych USA Sports są sprzedawane czapki i tshirty amerykańskich lig NBA, NFL, NHL oraz kolekcje marek Karl Kani, Tribal i Pelle Pelle. Oferowane w salonach marki są markami związanymi z hip hopem, skatebordingiem oraz rockiem. Asortyment obejmuje kolekcje damskie i męskie.

Pierwszy punkt handlowy sieci został uruchomiony w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, a drugi w Silesia City Center  w Katowicach. Właściciele firmy są w trakcie negocjowania umów dotyczących otwierania kolejnych punktów sprzedaży. Firma otwiera stoiska w dwóch formatach: wysp handlowych i lokali własnych. Jest zainteresowana ekspansją przede wszystkim w miejscowościach mających powyżej  70 tys. mieszkańców. W planach ma także uruchomienie sklepu on-line.