Salon Dr Irena Eris

W rzeszowskiej Galerii Nowy Świat, obiekcie należącym do Womak Alfa sp. z o.o. powstanie Kosmetyczny Instytut Dr Ireny Eris. Salon będzie się znajdował na poziomie 0 i zajmie blisko 200 mkw. Galeria Nowy Świat jest w trakcie rekomercjalizacji- mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor do spraw komercjalizacji obiektu.

-Działania mają na celu udoskonalenie oferty obiektu i poszerzenia gamy oferowanych branży oraz usług. – Chcemy aby każdy znalazł tu coś dla siebie i by przyjście do Galerii nie kojarzyło się tylko i wyłącznie z zakupami, ale też doskonałym i ciekawym spędzeniem czasu wolnego – dodaje Wolnicki i podkreśla, że Salon Kosmetyczny Instytut Dr Ireny Eristo to poszerzenie oferty zdrowia i urody w Galerii Nowy Świat.

-Salon będzie oferował pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaże, manicure, pedicure oraz konsultacje i zabiegi dermatologii estetycznej- informuje Oktawiusz Wolnicki.

Obecnie Instytuty należące do Ireny Eris znajdują się m.in. w Warszawie, we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Opolu, Szczecinie i w Toruniu. Pierwszy salon w centrum handlowym zaczął działać w 2008 roku w warszawskiej Promenadzie.

Galeria Nowy Świat to obiekt handlowy, który funkcjonuje od 2009 roku. Zlokalizowany jest w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ulicy Krakowskiej 20. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 31 tys. mkw. Z tego powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw. na której znajduje się ponad 100 sklepów.