Wizualizacja Bolesławiec City Center

Bolesławiec City Center jest pierwszym w mieście centrum handlowym. Galeria ma być centrum wielofunkcyjnym i łączyć ofertę handlową, gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną. Usytuowana jest w centrum Bolesławca, 200 m od rynku przy ulicy Asnyka. W ofercie obiektu znajdzie się ponad 40 butików i lokali usługowych, wraz z marketem spożywczym i elektronicznym.

Powierzchnia całkowita to ponad 10 tys. mkw., a użytkowa 8 336 mkw. W kompleksie znajdzie się 35 lokali usługowo-handlowych o wielkości do 200 mkw. , dwa średnie o wielkościach od 200 mkw. do 1 tys. mkw. oraz strefa food court.

Obecnie obiekt jest w większości skomercjalizowany. Niedawno do grona najemców dołączyła sieć LPP ze swoimi trzema markami (Mohito, Reserved i House). Na liście najemców znajdują się także m.in. market spożywczy Polo Market, Pepco, drogeria Rossmann oraz sieć obuwnicza CCC.

Inwestor projektu – Antan jest grupą przedsiębiorstw, która powstała w roku 1950. Firma realizuje projekty w 5 krajach. W ciągu minionych lat Antan zbudował ponad 500 tys. mkw. nieruchomości i dziś zarządza majątkiem o wartości ponad 1 miliarda euro.