Anna Dziełak, CEO/Prezes Zarządu Bultel International (Poland)

Bultel International (Poland) sp. z o.o., właściciel sieci Le Mac oferującej odzież męską, obecnie posiada w Polsce 8 salonów. W planach spółki jest jednak otwieranie kolejnych sklepów w dużych miastach.

– W najbliższych latach będziemy rozwijali sieć salonów Le Mac. W ciągu dwóch lat zamierzamy otworzyć kilka nowych sklepów w największych miastach, w dobrych centrach handlowych. Na razie rozważamy kilka lokalizacji, jednak trwają jeszcze badania tych miejsc. W tej chwili najbardziej interesują nas trzy miasta: Warszawa, Katowice i Gdynia. Na razie jesteśmy na etapie negocjacji z kilkoma centrami handlowymi – zapowiada w rozmowie z Retailnet.pl Anna Dziełak, CEO/prezes zarządu Bultel International (Poland) sp. z o.o., Le Mac sp. z o.o.

Koncept salonów marki Le Mac opiera się na ściśle określonych zasadach, które mają za zadanie zapewnić komfort robienia zakupów i ułatwić poruszanie się po sklepie oraz orientację w jego ofercie. Salony mają powierzchnię 120-160 mkw. Aranżacja przestrzeni, ułożenie asortymentu są, jak podkreślają właściciele marki, przemyślane i logiczne.

W swoim portfolio firma ma trzy marki, które mają również określone grupy docelowe i wzajemnie się uzupełniają. Kolekcje Calamar adresowane są do mężczyzn biznesu, aktywnych i eleganckich. Z kolei camel active skierowany jest do mężczyzn ceniących niezobowiązujący casualowy styl na co dzień. Hattric to natomiast marka specjalizująca się w spodniach.

Le Mac oprócz tradycyjnych form sprzedaży posiada także sklep internetowy. – Działa on od niedawna, ale mogę powiedzieć, że projekt zapowiada się obiecująco. Na początek wprowadziliśmy do niego dwie nasze marki: Calamar i Hattric – dodaje Anna Dziełak.

Właścicielem marki Le Mac jest Bultel International (Poland) sp. z o.o., a osobą odpowiedzialną za ekspansję jest Anna Dziełak, CEO/Prezes Zarządu Bultel International (Poland) sp. z o.o., Le Mac sp. z o.o.