Michał Oziębała, prezes zarządu spółki Adept Investment

– Przed nami bardzo ciekawe miesiące. Po pierwsze priorytetem spółki jest finalizacja komercjalizacji oraz procedur pozyskiwania pozwolenia na budowę inwestycji w Chrzanowie, Łasku oraz Łowiczu – zapowiada Michał Oziębała, prezes zarządu spółki Adept Investment.

W planach spółki jest także rozwój sieci parków handlowych w mniejszych miejscowościach, w których jest zapotrzebowanie na obiekty o wielkości do 5 tys. mkw. powierzchni handlowej. – Kolejne flagi z naszym brandem wbijemy w miastach takich jak Włocławek, Nowy Targ, czy Bielawa.

Przygotowujemy także umowy partnerskie z rodzimymi inwestorami na budowę nieco większych obiektów. Jednym z nich będzie prestiżowa inwestycja w Bolesławcu, gdzie na 10 ha wybudujemy centrum handlowe, które połączy funkcję galerii i parku handlowego – informuje Oziębała.

Przypomnijmy, Adept Investment sp. z o.o. specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych. Spółka specjalizuje się w inwestycjach w nieruchomości komercyjne o powierzchni od 4 do 6 tys. mkw. w miastach do 30 tys. mieszkańców.