Wizualizacja Factory Warszawa Annopol

Na budowie Factory Warszawa Annopol kończą się roboty ziemne i fundamentowe. Zrealizowano je w 90 proc.- podaje inwestor Neinver Polska. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, w czerwcu 2012 rozpoczęto wykonanie płyty posadzkowej pod część handlową przyszłego centrum.

Zaawansowanie prac ziemnych pozwala na równoległy montaż betonowych i stalowych elementów budynku. Prace zrealizowane są w 50 proc. Budowa dachu zaplanowana jest na pierwsze tygodnie lipca.

Kolejny etap budowy zakłada wykonanie przyłączy sieci energetycznej i cieplnej. Planowo postępujące prace budowlane umożliwiły zakończenie realizacji przyłączy kanalizacyjnych, zarówno deszczowych jak i wodociągowych.

Factory Warszawa Annopol to centrum o powierzchni 19,7 tys. mkw. gdzie znajdzie się 120 sklepów głównie odzieżowych. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking z miejscami dla 800 samochodów. Po zakończeniu przebudowy Trasy Toruńskiej z centrum miasta będzie można dojechać do Factory w Białołęce w kilkanaście minut.

Factory Warszawa Annopol będzie piątym centrum wyprzedażowym Neinver Polska. Deweloper i inwestor centrów outlet, po zakończeniu obecnej inwestycji, będzie zarządzał łącznie 84 tys. mkw. powierzchni handlowej pod marką Factory. Budowa centrum jest zwieńczeniem dziesięciolecia istnienia rynku outlet w Polsce. Pierwszym polskim centrum outlet było uruchomione w 2002 roku Factory Warszawa Ursus.

Neinver jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Firma  posiada doświadczenie w najważniejszych sektorach branży nieruchomości, obecnie działa w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii.