Salon sieci Triumph

Na ostatni weekend lipca 2012 roku zaplanowano otwarcia dwóch nowych obiektów należących do sieci Czerwona Torebka. Nowe parki handlowe zaczną działać w Białogardzie oraz w Kutnie. Pasaż w Białogardzie znajduje się przy ulicy Zwycięstwa, a w Kutnie przy ulicy Oporowskiej.

Obiekt w Białogardzie będzie miał powierzchnię 467 mkw. i 8-modułową konstrukcję lokali handlowych. Pasaż w Kutnie to z kolei 9 modułów handlowych składających się na łączną powierzchnię użytkową 536 mkw. W obu pasażach znajdzie się mix najemców z branż oferujących produkty codziennego użytku jak artykuły spożywcze, w tym mięso i wędliny, piekarnie, cukiernie, a także apteki i sklepy typu convenience.

Ogólnopolska platforma dla handlu Czerwona Torebka rozwija swoją sieć w lokalizacjach o wysokim potencjale handlowym. Są to miejsca, gdzie odbywa się intensywny ruch samochodowy oraz pieszy, a więc gęsto zaludnione osiedla mieszkaniowe, główne szlaki komunikacyjne oraz ważne strefy handlowo-usługowe. Firma dostrzega szczególnie potencjał handlowy małych i średnich miejscowości zapraszając do współpracy ogólnopolskie sieci do tej pory obecne jedynie na terenie dużych aglomeracji.

Pasaże Czerwona Torebka charakteryzują się jednokondygnacyjną modułową konstrukcją. Lokale mają wielkość od 60 do 180 mkw. powierzchni. Łączą w sobie funkcję formatu małopowierzchniowego ze sklepami lokalnych przedsiębiorców oraz średniopowierzchniowego z dodatkowymi usługami i nowoczesną infrastrukturą.