CH Arkady Wrocławskie

W Arkadach Wrocławskich swoje sklepy otworzyły dwie nowe marki: New Man Style oraz Witek’s. Centrum rozszerzyło w ten sposób ofertę mody dla panów i wyposażenia wnętrz. New Men Style to nowy sklep o powierzchni 73 mkw. znajdujący się na poziomie 1. New Men Style od ponad 20 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich. Wyroby tej marki są zróżnicowane stylistycznie od modeli klasycznych jak i awangardowych. W ofercie ważne miejsce znajduje również kolekcja ślubna i wizytowa z dużym wyborem surdutów, fraków i smokingów.

Na poziomie -1 Arkad Wrocławskich otwarty został sklep Witek’s, który zajmuje 160 mkw. Witek’s to znana polska marka związana z wyposażeniem wnętrz, obejmująca sieć 18 salonów firmowych w całej Polsce. Witek’s oferuje szeroki wybór artykułów wyposażenia nie tylko domu, ale także restauracji, hoteli i sal bankietowych: szkło i porcelanę, obrusy, sztućce i artykuły dekoracyjne oraz pełne wyposażenie gastronomii. W ofercie Witek’s dostępne są wzory wielu zagranicznych i polskich marek, w tym: Lubiana, Karolina, Chodzień, Krosno.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W obiekcie znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją centrum jest akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami.