Galeria Słoneczna w Radomiu

Radomskie centrum handlowe podpisało umowę najmu z Kindermagnet Polska sp. z o.o., właścicielem marki Kinderplaneta. Na potrzeby placu zabaw wynajęto lokal o powierzchni prawie 200 mkw., na pierwszym piętrze Galerii Słonecznej.

Kinderplaneta to sieć parków zabaw i rozrywki typu indoor zlokalizowanych w największych galeriach handlowych w całej Polsce. – Place zabaw Kinderplaneta mieszczą się w dwudziestu najlepszych galeriach handlowych usytuowanych w czternastu miastach Polski. Nasz kolejny plac zabaw postanowiliśmy otworzyć właśnie w Galerii Słonecznej w Radomiu. 700 tysięcy osób miesięcznie to imponująca liczba odwiedzin. Widzimy tu duży potencjał – mówi Piotr Rejda, dyrektor Kindermagnet Polska.

– Otwarcie Kinderplanety z pewnością zwiększy liczbę osób odwiedzających Galerię Słoneczną. Rodzice nie będą musieli martwić się o atrakcyjne zagospodarowanie dzieciom czasu, podczas gdy oni robią zakupy. Plac zabaw będzie zlokalizowany w części galerii poświęconej rodzinom z dziećmi, gdzie w najbliższym czasie planujemy otwarcia kolejnych sklepów – mówi Mateusz Janiec, przedstawiciel Galerii Słonecznej.

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również Aquapark, klub fitness LIFE, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. Całkowita powierzchnia najmu obiektu to 42 tys. mkw. Deweloperem galerii jest AIG/Lincoln Polska.