Galeria Brwinów

W drugiej połowie sierpnia 2012 roku w Galerii Brwinów zostanie otwarty sklep sieci CCC. Marka CCC należąca do spółki NG2 jest kolejnym najemcą, który zdecydował się otworzyć swój lokal w działającej od blisko trzech miesięcy Galerii Handlowej Brwinów. Nowy lokal będzie miał ponad 360 mkw. powierzchni.

– Galeria Handlowa Brwinów działa od końca maja tego roku i w pierwszym miesiącu odwiedziło nas ponad 40 tys. klientów. To dobry wynik i jestem przekonana, że kolejni najemcy przyczynią się do zwiększenia tej liczby- mówi Joanna Bońska, kierownik działu najmu GH Brwinów.

Galeria Brwinów jest położona na granicy trzech miast – Brwinowa, Podkowy Leśnej i Milanówka. W obiekcie znajduje się supermarket spożywczy, drogeria oraz blisko 30 punktów odzieżowych i gastronomicznych, a także pralnia, apteka oraz centrum fitness.

W centrum handlowym pozostało jeszcze niespełna 20 proc. wolnej powierzchni handlowej, z 10 tys. mkw. jaka oferowana jest w obiekcie.

Galeria Brwinów to najnowsza inwestycja spółki Włodarzewska SA. Inwestor oddał do użytku także dwa inne centra handlowe – na warszawskim Ursynowie i Tarchominie, a w ciągu najbliższych dwóch lat zamierza zbudować kolejne kompleksy handlowe na terenie aglomeracji warszawskiej.