Centrum Handlowe Rywal

W III kwartale 2012 roku rozpocznie się rozbudowa Centrum Handlowego Rywal w Białej Podlaskiej. W najbliższym czasie zostanie wszczęta procedura przetargowa w celu wyłonienia wykonawcy.

CH Rywal po rozbudowie osiągnie powierzchnię ponad 25 tys. mkw. Powierzchnia najmu wyniesie ponad 16 tys. mkw. W dobudowanej części znajdzie się 167 dodatkowych miejsc postojowych na dwukondygnacyjnym parkingu. Łącznie galeria handlowa będzie dysponowała ok. 300 miejscami parkingowymi.

W nowej części CH Rywal znajdzie się 3-salowe kino na około 600 foteli. Obecnie Biuro Prawno Finansowe Inwestor jest w fazie rozmów z operatorem. Firma podpisała także umowę z firmą odzieżową H&M. W centrum handlowym pojawią się też marki LPP: Re-Kids, House, Mohito oraz długo zapowiadana nowa marka dla pań, której debiut przewidziany jest na marzec 2013 r.
Zakończenie rozbudowy i otwarcie nowej części planowane jest w III-IV kw. 2013 roku.

Biuro Prawno Finansowe Inwestor realizuje jednocześnie kilka inwestycji. W finalnej fazie są prace budowlane w Galerii Kamiennej w Starachowicach. Firma rozpoczęła też rozbudowę Centrum Handlowego Hermes w Skarżysku-Kamiennej oraz przygotowuje się do budowy nowego centrum handlowego w Cieszynie.