Galeria w Policach

Koncepta sp. z o.o. poza nową inwestycją handlową w Kołobrzegu, planuje także budowę dwóch centrów handlowo-usługowych w Świnoujściu i Szczecinku.

Obiekt w Świnoujściu ma powstać na terenie byłych zakładów przetwórstwa spożywczego, o powierzchni ok. 2,5 ha położonych przy ul. Kościuszki. Koncepta planuje budowę galerii o łącznej powierzchni użytkowej ok. 10 tys. mkw. Na potrzeby klientów centrum handlowego ma zostać oddany wielopoziomowy parking samochodowy na ok. 800 miejsc parkingowych. Projektowany obiekt będzie wyróżniał się nowoczesną architekturą, która ma harmonizować z istniejącymi zabytkowymi budynkami. Oprócz typowej funkcji usługowo-handlowej centrum ma też posiadać ofertę rozrywkową. Według wstępnych planów firmy budowa galerii ma się rozpocząć wiosną 2013 roku. Inwestycja jest w fazie projektowej.

Także w fazie projektowej jest centrum handlowo-usługowe w Szczecinku. Inwestycja ma zostać wybudowana na nieruchomości o powierzchni ok. 2 ha położonej w Szczecinku u zbiegu ulic Jana Pawła II i 1-go Maja. Galeria handlowa ma mieć łączną powierzchnię ok. 10 tys. mkw. Na projektowanych trzech kondygnacjach firma planuje umiejscowienie funkcji usługowo-handlowej oraz rozrywkowej, a także budowę parkingu wielopoziomowego.

Koncepta sp. z o.o. planuje również realizację nowej inwestycji w Kołobrzegu. Firma zakłada tam budowę centrum handlowego na nieruchomości o powierzchni ok. 5,6 ha położonej w Kołobrzegu-Budzistowie przy ul. Chrobrego. Obiekt ma mieć 15,8 tys. mkw. powierzchni najmu. Obecnie firma oczekuje na pozwolenia na budowę.

Koncepta sp. z o.o. została założona w 2002 r. w celu prowadzenia działalności inwestycyjnej oraz deweloperskiej. Spółka specjalizuje się głównie w realizacji obiektów handlowych, usługowych, rozrywkowych oraz mieszkalnych. Koncepta to firma ze 100 proc. polskim kapitałem. Do tej pory spółka zrealizowała m.in. Galerię w Policach oraz Dom Handlowy Agata w Złocieńcu.