Salon jubilerski S&W

Polska spółka S&A Jewellery Design powierzyła firmie Forbis Group Project Management sp. z o.o. wykonanie nowego salonu jubilerskiego na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Forbis Group przeprowadziła w sklepie prace projektowo-budowlane oraz zajęła się produkcją mebli.

W nowo otwartym salonie  o powierzchni 68 mkw., umieszczono meble i gabloty w klasycznych kształtach. Ponadto zastosowano elementy ze szkła Optiwhite, które nadało wnętrzu elegancji. Skontrastowane ze sobą kolory grafitu i jasnej szarości doskonale wyeksponowały biżuterię.  Wnętrze bogate w naturalne materiały doskonale prezentuje asortyment marki S&A niczym galeria bursztynu.

Firma Forbis Group oferuje kompleksowe usługi aranżacji i wyposażenia powierzchni handlowo-usługowych. Spółka specjalizuje się w nadzorze architektonicznym i budowlanym powierzchni komercyjnych (od projektu poprzez produkcję mebli i instalacje branżowe) oraz projektowaniu i realizowaniu autorskich konceptów.

Forbis Group działa na rynku polskim i międzynarodowym, ma na swoim koncie szereg aranżacji salonów odzieżowych i akcesoryjnych, marek z segmentu premium jak również sklepów wielko powierzchniowych, a także wyspecjalizowanych pracowni czy gabinetów. Firmę wyróżnia doświadczenie we współpracy z klientami takimi jak Max Mara Fashion Group, Burberry, Baltona SA, Prima Moda czy Bose. Realizacje firmy można zleźć również w Kazastanie, Włoszech, Rumunii oraz Niemczech.