Park Handlowy Rawa

Właściciel sieci salonów meblowych Vinotti Furniture wynajął na potrzeby sklepu lokal o powierzchni ok. 1,3 tys. mkw. Nowy salon w Parku Handlowym Rawa w Katowicach został otwarty 21 lipca 2012 roku. Jest to największy sklep Vinotti Furniture w Polsce.

Firma zwiększyła też z 800 mkw. do 1400 mkw. powierzchnię wynajmowaną w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka i  przedłużyła umowę z Parkiem Handlowym Matarnia do 2014 roku.

– Owocna współpraca Inter IKEA Centre Polska z marką Vinotti została przypieczętowana kolejnymi umowami najmu –  powiedział Tomasz Arent,  Marketing Manager Parku Handlowego Rawa – Jest to z pewnością dobra informacja dla klientów naszych obiektów, którzy szukają interesujących produktów wyposażenia wnętrz doskonałej jakości – dodajeTomasz Arent.

Vinotti sp. z o.o. S.K.A działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Obecnie na terenie kraju działa 19 salonów Vinotti Furniture. Spółka posiada także szeroko rozwiniętą sieć sprzedaży w ponad 15 krajach Europy. Sklepy Vinotti Furniture sprzedają wysokiej jakości drewniane meble, ręcznie tkane dywany, designerskie lampy, obrazy i unikatowe artykuły wystroju wnętrz.

Inter IKEA Centre Polska SA należy do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych, w których IKEA jest głównym Partnerem. IICG działa w całej Europie.
Obecnie wchodzi na rynek chiński.