Perfumeria sieci Sephora w nowej aranżacji

-Stworzyliśmy przestrzeń jeszcze lepiej zorganizowaną, funkcjonalną i przejrzystą, a jednocześnie inspirującą- podkreśla Artur Garnczarek, dyrektor ds. sprzedaży Sephora Polska. -Znajdą się w niej duże ekrany LCD, na których będziemy wyświetlać m.in. fragmenty materiałów instruktażowych z lekcji makijażu, które wykonują najlepsze makijażystki Sephora na naszym profesjonalnym videoblogu blogmakijaz.pl oraz filmiki z pokazów najnowszych trendów.

Projekt nowej aranżacji wnętrz perfumerii Sephora w całej Polsce objął już kilkanaście perfumerii– podkreśla Artur Garnczarek podkreślając, że na nowo zaaranżowana perfumeria Sephora w Silesia City Center w Katowicach, to jeden z najbardziej nowoczesnych konceptów tej sieci.

Sephora powstała w 1970 roku we Francji, a od 13 lat jest obecna na polskim rynku. Obecnie Sephora posiada ponad 1600 perfumerii na świecie, w tym 89 perfumerii w Polsce. W Polsce Sephora posiada około 50 proc. udział w sprzedaży kosmetyków selektywnych na rynku perfumeryjnym, co daje jej pierwsze miejsce w tym segmencie (badania ACNielsen).