W Galerii Mokotów otwarto kawiarnię Costa Coffee

Na pierwszym poziomie Galerii Mokotów w Warszawie otwarto kawiarnię sieci Costa Coffee. Nowy punkt gastronomiczny zajął łączną powierzchnię 125 mkw. Z tego 96 mkw. zostało przeznaczone na samą kawiarnię, a 29 mkw. na ogródek dla klientów. Sieć Costa Coffee serwuje kawy i napoje kawowe. W sezonie letnim oferuje  również zimne napoje owocowe oraz  mrożone lemoniady.

W ostatnich dniach lipca, w Galerii Mokotów miało miejsce także otwarcie drugiego w Polsce salonu amerykańskiej sieci oferującej bieliznę Victoria’s Secret. Salon znajdujący się na parterze galerii oferuje perfumy i akcesoria marki.

Galeria Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Mokotowie. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, usługi oraz parking na 2300 samochodów.

Powierzchnia najmu galerii wynosi ponad 62 tys. mkw. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w stu procentach. Właścicielem centrum handlowego jest firma Unibail-Rodamco.